Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego listem gończym.

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego listem gończym.

2024-01-25 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 35 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna ukrywał się przed grożącą mu karą pozbawienia wolności za niealimentację. 

 

W poniedziałek (22.01.2024) dzielnicowi ustalili, że w jednym z mieszkań osiedla Chemików w Oświęcimiu może przebywać 35 – latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu. Podczas kilkukrotnych kontroli, ustalenia potwierdziły się. Tuż po godzinie 18 funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego w mieszkaniu. Został on osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Następnego dnia trafił do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe 40 dni za przestępstwo niealimentacji. 

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość.

 

Źródło: KPP Oświęcim