Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego oszusta.

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego oszusta.

2024-01-12 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 52-latka. Mężczyzna ukrywał się przed grożącą mu karą trzech lat więzienia za oszustwa.

 

Wczoraj (10.01.br.) rano dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego zauważyli, że za kierownicą samochodu marki BMW, jadącego ulicą Orłowskiego w Oświęcimiu, siedzi poszukiwany mieszkaniec Oświęcimia. Funkcjonariusze natychmiast dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Kiedy pojazd zjechał na pobocze, funkcjonariusze przystąpili do kontroli. Podczas czynności potwierdzili, że kierujący od kilku miesięcy poszukiwany przez dwa sądy: Sąd Rejonowy w Warszawie oraz Sąd Rejonowy w Bytomiu. Mężczyzna został zatrzymany. Kilka godzin później został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe trzy lata za oszustwa.

 

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

 

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

 

Źródło: KPP Oświęcim