Policjanci z Komisariatu IV zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawcy przestępstwa.

Policjanci z Komisariatu IV zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawcy przestępstwa.

2024-02-22 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Policjanci z Komisariatu IV w Krakowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który przy al. Kijowskiej dokonał rozboju na kobiecie.

10 stycznia 2024 roku przy al. Kijowskiej na terenie placówki bankowej, przy bankomacie, sprawca poprzez użycie przemocy wobec kobiety, miedzy innymi szarpanie, uderzanie, przytrzymywanie, a następnie odepchnięcie, dokonał kradzieży jej portfela z pieniędzmi w kwocie ponad 1000 zł.

 

W tej sprawie Komisariat Policji IV w Krakowie prowadzi śledztwo, podczas którego funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli nagranie z kamer, na którym znajduje się wizerunek sprawcy tego przestępstwa. Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia jego personaliów, dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzny widocznego na nagraniu.

 

Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod numer 47-83-52-913 lub mailowo na adres: kp4@krakow.policja.gov.pl

 

Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.

 

Źródło: KMP Kraków