Nagroda dla Football Academy Dąbrowa Tarnowska!

Nagroda dla Football Academy Dąbrowa Tarnowska!

2024-01-20 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Jak co roku w pierwszych dniach stycznia obyła się najważniejsza impreza w kalendarzu Football Academy Group. Tegoroczny KONWENT, był naprawdę wyjątkowy i obfitował w wiele spektakularnych momentów.

=

Wiedza, Rozwój, Inspiracja! Dla każdego coś dobrego, oprócz możliwości wymiany doświadczeń pomiędzy menadżerami szkółek FA swoje prezentacje przedstawili m.in. Robert Podoliński znany i lubiany trener oraz propagator sportu wśród dzieci i młodzieży, Filip Raczkowski trener CLJ U19 Akademii Legia Warszawa. Tradycyjnie odbyła się również debata Football Academy na której poruszono wiele ciekawych tematów związanych zarówno ze szkoleniem dzieci i młodzieży jak również kierunkiem dalszego rozwoju piłkarstwa młodzieżowego.

Jest jednak jedna rzecz, która była nie lada niespodzianką. Największa tajemnica ostatnich miesięcy w biurze Football Academy Group była strzeżona tak pilnie jak receptura Coca-Coli, ujrzała światło dzienne w trakcie Uroczystej Gali Wręczenia Nagród na Konwencie Football Academy we Wrocławiu. Od 13 stycznia 2024 centrala Fa wprowadziła GWIAZDKI. Jedna, dwie lub nawet trzy gwiazdki pojawią się wkrótce na sprzęcie treningowym, sprzęcie meczowym, całej komunikacji wizualnej szkółek FA.

Szkółki, które posiadają co najmniej 10 lat stażu i medal Mistrzostw Polski Football Academy na swoim koncie! To przepustka do elitarnego grona, które od dziś tworzyć będzie dziewięciu managerów sieci Football Academy w Polsce.

Miło nam poinformować, że Football Academy Dąbrowa Tarnowska znalazła się w gronie szkółek z dwoma gwiazdkami. To ogromne wyróżnienie i nagroda za wiele lat pracy z dziećmi i młodzieżą, ale zarazem dodatkowa motywacją do dalszej pracy i rozwoju. Gratulujemy.

Źródło: UG Dąbrowa Tarnowska

 

Kliknij obrazek, aby zobaczyć pełną ofertę suskiego wydawnictwa: