Dąbrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch osób.

Dąbrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch osób.

2023-12-27 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Dąbrowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 48-letniej kobiety oraz 58-letniego mężczyzny, które w ostatnim czasie miały miejsce w powiecie dąbrowskim. Ciało kobiety znaleziono w rowie melioracyjnym, natomiast mężczyzny w zadymionym budynku mieszkalnym. Wstępnie wykluczono, aby do tych śmierci przyczyniły się inne osoby. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji.

 

W miniony poniedziałek (25.12.br.)  po godzinie 11, dyżurny Policji w Dąbrowie Tarnowskiej przyjął zgłoszenie o znalezieniu ciała 48-letniej kobiety na terenie jednej z miejscowości gminy Radgoszcz, które znajdowało się w rowie melioracyjnym. Na miejsce skierowany został patrol policji, a także załoga pogotowia ratunkowego, która stwierdziła zgon kobiety. Drugie tragiczne zdarzenie miało miejsce dwie godziny później, także na terenie gminy Radgoszcz.

 

Służby otrzymały informację o odnalezieniu 58- letniego mężczyzny bez oznak życia w zadymionym budynku mieszkalnym. Niestety pogotowie ratunkowe stwierdziło zgon mężczyzny. Strażacy ugasili nadpaloną drewnianą podłogę w jednym z pomieszczeń, gdzie znajdował się piec kaflowy. W obu miejscach pod nadzorem prokuratora policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej wykonali czynności procesowe.

 

Wstępnie wykluczono, aby do śmierci mieszkańców powiatu dąbrowskiego przyczyniły się inne osoby. Przyczyny oraz okoliczności tych zdarzeń będą wyjaśniane podczas dalszych czynności prowadzonych pod nadzorem prokuratury. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji.

 

Źródło: KPP Dąbrowa Tarnowska