Otwarcie wyremontowanej sali w OSP Bysina.

Otwarcie wyremontowanej sali w OSP Bysina.

2023-12-19 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

Druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Bysinie doczekali się wyremontowanego pomieszczenia szkoleniowego! W uroczystym przekazaniu oraz otwarciu nowoczesnej sali uczestniczył burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka.

 

W dniu 15 grudnia w remizie OSP Bysina odbyło się uroczyste otwarcie sali edukacyjno-konferencyjnej, która w ostatnim czasie przeszła gruntowną modernizację. Dzięki przeprowadzonym pracom druhowie zyskali nowoczesne miejsce, gdzie w komfortowych warunkach mogą odbywać szkolenia czy zebrania.

 

W ramach zadania pn. „Przebudowa stropu wraz z termomodernizacją sali szkoleniowej nad piętrem budynku remizy OSP w Bysinie” wykonany został szereg prac, uwzględniających wymianę oraz ocieplenie stropu (w tym również roboty rozbiórkowe), malowanie ścian i sufitów w sali szkoleniowej, a także cyklinowanie oraz lakierowanie parkietu w pomieszczeniu.

 

Całkowita wartość zadania wynikająca z przeprowadzonego przetargu wyniosła 151 317,07 zł brutto, z czego 100 000,00 zł zostało pokryte dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Myślenice, natomiast 30 000,00 zł pochodziło ze wsparcia finansowego udzielonego przez Urząd Marszałkowski.

 

Za przeprowadzenie prac remontowych odpowiedzialna była firma Helvetia Haus.

 

źródło: UM Myślenice.