„HEJ KOLĘDA” – koncert kolęd i pastorałek 30 grudnia w LDK.

„HEJ KOLĘDA” – koncert kolęd i pastorałek 30 grudnia w LDK.

2023-12-08 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

Limanowski Dom Kultury zaprasza na koncert kolęd i pastorałek „Hej Kolęda!”, który odbędzie się w sobotę 30 grudnia o godz. 17:00 w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury.

Koncert kolęd i pastorałek „Hej Kolęda!” już na stałe wpisał się w kalendarz kulturalny wydarzeń Limanowej. Co roku, w okresie kolędowym, spotykamy się aby wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze polskie utwory bożonarodzeniowe i świąteczne. Koncert jest również okazją do zaprezentowania artystów wywodzących się z regionu.

=

W programie tegorocznego koncertu jest wspólne kolędowanie z Karoliną Szczurowską z zespołem.

Artystka zadebiutowała w 2018 roku w programie telewizyjnym „The Voice Kids”, po którym wydała swój debiutancki album zatytułowany “KARO”. Płyta zawierała 10 autorskich utworów, z których aż 5 zostało wydanych jako single. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych singli z albumu był utwór pt. „Poranna”, który powstał we współpracy z Antkiem Smykiewiczem. Płyta zdobyła bardzo pozytywne recenzje zarówno od krytyków, jak i od słuchaczy. Dotychczas jej poprzednie teledyski na samym YouTube posiadają ponad MILION odsłon. Natomiast jej poczynania na instagramie śledzi 17 tys. osób. W 2021 roku zdecydowała się na udział w dorosłej edycji programu „The Voice of Poland”. Jej udział w show potwierdził, że talent artystki rozwija się i wciąż przyciąga uwagę publiczności oraz branży muzycznej.

Przed nami niezapomniany wieczór pełen magii świąt. Karolina Szczurowska to wokalistka o niezwykłym talencie, która swoim czarującym głosem potrafi przenieść słuchaczy w magiczny świat świąt Bożego Narodzenia. Razem ze swoim zespołem stworzą wyjątkową atmosferę, wykonując najpiękniejsze kolędy i utwory świąteczne.
Będzie to niezwykła okazja, by wraz z rodziną i przyjaciółmi spędzić wieczór w gronie bliskich, ciesząc się dźwiękami ulubionych świątecznych melodii.

Podczas kolędowania prezentowane będą zarówno tradycyjne kolędy i pastorałki, jak i znane utwory świąteczne.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie kina Klaps (w godzinach pracy kasy kina).

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania!

źródło: UM Limanowa.

Więcej informacji znajdziesz na naszych partnerskich portalach (kliknij w logo):