Podziękowania dla finalistów policyjnych zawodów.

Podziękowania dla finalistów policyjnych zawodów.

2023-12-02 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

Wczoraj (1 grudnia br.) w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, odbyło się uroczyste spotkanie dwóch finalistów ogólnopolskich zawodów policyjnych z Komendantem Wojewódzkim Policji w Krakowie nadisnp. Michałem Ledzionem.

St. asp. Paweł Hryc – dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem zajął drugie miejsce w trzeciej edycji zawodów, mających wyłonić najlepszych dyżurnych w Polsce. Do rywalizacji  w konkursie stanęło 17 dyżurnych reprezentujących komendy wojewódzkie i Komendę Stołeczną Policji. Więcej: http://katowice.szkolapolicji.gov.pl/

Asp. szt. Sławomit Kagan – policjant Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zajął pierwsze miejsce w organizowanym po raz trzeci konkursie na najlepszego oskarżyciela publicznego w Polsce. Zawody odbyły się w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Przez dwa dni trwania konkursu o najlepszego oskarżyciela rywalizowało 17 policjantów z całego kraju. Więcej: https://csp.edu.pl/csp/

W dzisiejszym uroczystym spotkaniu wzięli również udział przełożeni obu policjantów: Komendant Powiatowy Policji w Chrzanowie insp. Urszula Martyniuk, Komendant Powiatowy Policji w Zakopanem inspektor Piotr Dziekanowski oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KWP w Krakowie podinsp. Aneta Giżyńska.


Nadinspektor Michał Ledzion pogratulował obu policjantom zaangażowania, ponadprzeciętnych umiejętności oraz wręczył pamiątkowe coiny.

źródło: Małopolska Policja.