Ekstremalne wyzwanie w Myślenicach – podpisano umowę z Runmageddon.

Ekstremalne wyzwanie w Myślenicach – podpisano umowę z Runmageddon.

2024-07-09 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Pasjonaci ekstremalnych biegów z przeszkodami z terenu Gminy Myślenice i okolic już szykują się na lipcowe zmagania w ramach RUNMAGEDDONU. We wtorek 9 lipca postawiono kolejny ważny krok w celu organizacji tego wyjątkowego wydarzenia, którym było podpisanie umowy dotyczącej współpracy Miasta i Gminy Myślenice z organizatorami wspomnianej imprezy sportowej. W imieniu burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki dokument sygnował zastępca burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Mateusz Suder.

Kultowa impreza sportowa popularna w cały kraju powróci do Myślenic po ośmiu latach przerwy, a jedną z instytucji wspierających jej organizację będzie Gmina Myślenice, o czym mówi zawarta umowa. Tegoroczna edycja zostanie przeprowadzona w dniach 27-28 lipca, a uczestnicy będą mieli okazję nie tylko spełnić sportowe marzenia, wziąć udział w zaciętej rywalizacji, ale także spędzić aktywnie czas w gronie rodziny i znajomych.

Do rywalizacji przystąpią zarówno bardziej, jak i nieco mniej doświadczeni biegacze, gdyż zawody toczyć się będą na pięciu dystansach o różnym stopniu trudności:

– Ultra +42 km | +140 przeszkód
– Hardcore – +21 km | +70 przeszkód
– Rekrut – 6 km | +30 przeszkód
– Family +2km | +15 przeszkód
– Kids +1km | +15 przeszkód

Już dzisiaj zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Zapisy wciąż trwają i prowadzone są pod linkiem runmageddon.pl

 

Info/foto: UM Myślenice.