BLUESOWO- ROCKOWE ROZPOCZĘCIE LATA w Tawernie Galicyjskiej M jak Mięso!

BLUESOWO- ROCKOWE ROZPOCZĘCIE LATA w Tawernie Galicyjskiej M jak Mięso!

2024-06-20 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

W SOBOTĘ 22 CZERWCA KONCERT, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO ZAGRA LEGENDA POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ, PRZEZ LATA ZWIĄZANY Z ZESPOŁEM DŻEM JACEK DEWÓDZKI – DZISIAJ WRAZ Z GRUPĄ JACKI!!

 

Zespół złożony z doświadczonych muzyków utworzył nową formację, w której grają wyłącznie Jacki! TANGO (Są tacy co nie mogą) to ich pierwszy singiel grany na radiowych antenach od 2023 roku.

 

Przed gwiazdą wieczoru wystąpi duet: Angelika Sobaniak i Krzysztof Kyllore /Leżański/!!

 

Jednocześnie odbędzie się finisaż Wystawy Malarstwa Krzysztofa Kyllore`a >>LUSTRA SĄ DZIKIE<<.

 

Bilety w cenie 20 zł do kupienia w Tawernie w godzinach otwarcia. Liczba miejsc ograniczona.

 

EAT- DRINK- MUSIC!

  

 

Tawerna Galicyjska tętni rockandrollowym życiem, organizując imprezy i koncerty nawet na kilkaset osób! Zaprasza też na swoją SCENĘ OTWARTĄ, którą wraz z nagłośnieniem bezpłatnie udostępnia wykonawcom mniejszego i większego formatu- od młodzieżowych grup tanecznych przez duety po różnorodne zespoły!

 

 

Jest to lokal, który zasłynął z jakości, oryginalności i różnorodności potraw, niezwykłych imprez, koncertów oraz swobodnego, rockowego stylu, w którym każdy może czuć się sobą. Jest realizacją wieloletniego marzenia właściciela, a to co powstaje z pasji – pasjonująco smakuje! Dwa lata z rzędu została doceniona przez klientów, otrzymując pierwsze miejsce w plebiscycie „Bar/Bistro Roku”. W 2023 roku w skali całej Małopolski!

 

Okazuje się, że KRAFTOWY KEBAB podawany od trzech miesięcy w Tawernie Galicyjskiej M jak Mięso w Wadowicach spotkał się z nieprzeciętnie pozytywnym odbiorem przez klientów. Lokal sprostał wyzwaniu i Książulo już nie może powiedzieć, że w Wadowicach nie ma prawdziwego kraftowego kebaba! Klimat, duży ogródek i strefa chillout zachęca do spotkań rodzinnych, firmowych, z przyjaciółmi, jak i udziału w koncertach na żywo, czy karaoke.

I okazuje się, że filozofia KRAFTa, czyli rzemieślniczo przygotowanych na bieżąco potraw, bez półproduktów, z odpowiednio dobranym mięsem i własną kompozycją przypraw spotkała się z waszym uznaniem. Idziemy więc dalej w tym kierunku i OD LIPCA POSZERZAMY DLA WAS RODZINĘ KRAFT-BURGERÓW!

 

Rzemieślnicze wyroby odznaczają się przede wszystkim odcięciem od „masówki”. W naszych KRAFT-BURGERACH nie znajdziecie niskiej jakości mięsa, gotowych surówek pełnych cukru, czy najprostszych i najtańszych sosów. Ich sercem jest własnoręcznie przyprawiona mieszanka trzech rodzajów mięsa wołowego przyprawiona autorską kompozycją przypraw. Konserwanty? Wypełniacze? To absolutnie nie wchodzi w grę!

 

Nie ma drugiego takiego kebaba w tej części wszechświata, sprawdźcie czy dorównują mu KRAFT-BURGERY!

 

PRAPREMIERA rodziny KRAFBURGERÓW w TAWERNIE GALICYJSKIEJ M JAK MIĘSO W WADOWICACH:
CZWARTEK 4. LIPCA!

Informacji o najbliższych imprezach i akcjach w Tawernie szukajcie na facebooku https://www.facebook.com/TawernaGalicyjskaMjakMieso. W sobotę 15 czerwca wystąpi FX3 TRIO oraz COWER BAND, a po koncercie rockKARAOKE!!

Organizatorzy koncertów Tawerna Galicyjska M jak Mięso i Run Future.

 

Partnerzy: Wadowickie Centrum Kultury, Stowarzyszenie WIO.


Tawerna Galicyjska

ul. Konstytucji 3 maja 5
34-100 Wadowice

telefon 48 731 779 111

 

 

Odwiedź nas na Facebooku

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – środa: nieczynne. W tych dniach istnieje możliwość organizacji imprezy według indywidualnych ustaleń!
Czwartek: 11:00 – 20:00
Piątek – Sobota: 11:00 – 23:00
Niedziela: 11:00 – 20:00