Zapisz się na Maraton MTB „DareToBe” w Wadowicach!

Zapisz się na Maraton MTB „DareToBe” w Wadowicach!

2024-05-06 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Po raz pierwszy Wadowice będą gospodarzem epickiego maratonu rowerowego orgaznizowanego przez 2PM Group – zespół ludzi dla których już dawno stało się jasne że sport w każdym wydaniu jest ważnym elementem ich życia. Trzymajcie ręce na pulsie… to znaczy na kierownicy i szlifujcie formę na ten sezon bo maraton w Wadowicach coraz bliżej!

 

Pamiętasz swój pierwszy wypad w góry na rowerze? Ten przyjemny niepokój gdy stałeś na krawędzi wąskiej ścieżki prowadzącej po korzeniach w dół, nie wiadomo dokąd? Pamiętasz radość i dumę gdy pokonałeś trudny wymagający podjazd który jeszcze rok temu był dla Ciebie niedostępny? Uśmiech na twarzy głaskany ciepłym, południowym wiatrem na beskidzkim szczycie z dala od zgiełku i problemów? Rusza sezon Maratonów MTB. Otwarcie w Wadowicach! Na górskie szlaki wjedziemy już 12 maja!

 

Maratonmtb.pl – układa trasy, byś mógł wrócić do czasów gdy nic nie było ważniejsze w Twoim życiu niż „flow” na zjeździe i satysfakcja na końcu podjazdu, który potrafi „przepalić kable” z cholesterolowych złogów. Na górskich trasach wracamy do korzeni MTB gdzie podjazd znaczy podjazd a zjazd weryfikuje Twojego „Skilla”. Pamiętaj,  na mecie jesteś zwycięzcą bez względu na pozycję, którą zajmiesz tego dnia.

 

Zostały przygotowane trzy trasy przejazdu. Dystans Quarter – 24 km, dystans Half – 45 km i dla mocnych zawodników dystans Full – 67 km!! Finałowa edycja DareToBe Maraton MTB 2024 w Wadowicach jest dla wielu z Was jak odkrywanie nowego świata MTB. Na skraju Beskidu Małego odnajdziesz góry nie małe, lecz w sam raz na rower MTB. Planujemy odwiedzić Leskowiec i rzucić okiem na Babią Górę z nowej perspektywy. Nie szukaj wymówek – przyjedź, wystartuj, celebruj!

 

Zapisy ruszyły: https://dostartu.pl/daretobe-maraton-mtb-wadowice-2024-v10693 A z trasą zapoznacie się tutaj!

 

źródło: UM Wadowice.