Kto odważy się być w sezonie 2024? Maraton MTB już za miesiąc!

Kto odważy się być w sezonie 2024? Maraton MTB już za miesiąc!

2024-04-18 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Maraton MTB to kolejna sportowa perełka w naszym mieście! W tym sezonie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie – od biegów, przez rajdy rowerowe, aż po rajdy samochodowe!

 

433600578 931231579005067 7152423188626514864 n - Kto odważy się być w sezonie 2024? Maraton MTB już za miesiąc!

 

Już za niecały miesiąc zobaczymy się gdzieś na trasie podczas Maratonu MTB Dare to Be. Po raz pierwszy Wadowice będą gospodarzem epickiego maratonu rowerowego orgaznizowanego przez 2PM Group – zespół ludzi, dla których już dawno stało się jasne, że sport w każdym wydaniu jest ważnym elementem ich życia. Trzymajcie ręce na pulsie… to znaczy na kierownicy i szlifujcie formę na ten sezon, bo maraton w Wadowicach coraz bliżej!

 

Pamiętasz swój pierwszy wypad w góry na rowerze? Ten przyjemny niepokój gdy stałeś na krawędzi wąskiej ścieżki prowadzącej po korzeniach w dół, nie wiadomo dokąd? Pamiętasz radość i dumę gdy pokonałeś trudny wymagający podjazd który jeszcze rok temu był dla Ciebie niedostępny? Uśmiech na twarzy głaskany ciepłym, południowym wiatrem na beskidzkim szczycie z dala od zgiełku i problemów? Sezon Maratonów MTB otwieramy właśnie w naszym mieście w Wadowicach! Na górskie szlaki wjedziemy już 12 maja!

 

Maratonmtb.pl – układa trasy, byś mógł wrócić do czasów gdy nic nie było ważniejsze w Twoim życiu niż „flow” na zjeździe i satysfakcja na końcu podjazdu, który potrafi „przepalić kable” z cholesterolowych złogów. Na górskich trasach wracamy do korzeni MTB gdzie podjazd znaczy podjazd a zjazd weryfikuje Twojego „Skilla”. Pamiętaj,  na mecie jesteś dla nas zwycięzcą bez względu na pozycję którą zajmiesz tego dnia.

 

Trasa jeszcze nie jest znana, ale my już wiemy, że od razu trzeba będzie wskoczyć na wysokie obroty! Zobaczymy się gdzieś na górskim szlaku naszych malowniczych Beskidów, zahaczając o Leskowiec. Śledźcie nasze sociale aby być z nami na bieżąco!

 

ODWAŻ SIĘ BYĆ W SEZONIE 2024! – ZAPISY

dtbb - Kto odważy się być w sezonie 2024? Maraton MTB już za miesiąc!

Zostały przygotowane trzy trasy przejazdu. Dystans Quarter – 24 km, dystans Half – 45 km i dla mocnych zawodników dystans Full – 67 km!! Finałowa edycja DareToBe Maraton MTB 2024 w Wadowicach jest dla wielu z Was jak odkrywanie nowego świata MTB Na skraju Beskidu Małego odnajdziesz góry nie małe, lecz w sam raz na rower MTB. Planujemy odwiedzić Leskowiec i rzucić okiem na Babią Górę z nowej perspektywy. Nie szukaj wymówek – przyjedź, wystartuj, celebruj!

 

 
Zjedź z utartej ścieżki wejdź na www.maratonmtb.pl
źródło: UM Wadowice.