XII edycja biegu TROPEM WILCZYM – WIELICZKA BIEGNIE.

XII edycja biegu TROPEM WILCZYM – WIELICZKA BIEGNIE.

2024-02-29 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł oraz Wielicki Ośrodek Sportu zapraszają na XII edycję BIEGU TROPEM WILCZYM – WIELICZKA, który odbędzie się w niedzielę 3 marca 2024 r. o godz. 12:00.

 

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” to polskie święto państwowe, które obchodzimy 1 marca. Od 2013 roku z okazji tego święta organizowany jest Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, znany pod nazwą “Tropem Wilczym”. Takie wydarzenie odbędzie się już po raz kolejny na terenie Miasto i Gmina Wieliczka.
Z roku na rok impreza zyskuje coraz większy rozgłos i dołączają do niej kolejni sympatycy aktywnego spędzania wolnego czasu.
Trasa przebiegać będzie ulicami Wieliczki, od Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce
do Solne Miasto w Wieliczce
Zgłoszenia przyjmowane są na stronie:
od 19 stycznia do 29 lutego oraz w dniu biegu w biurze zawodów. ( uwaga: o ile limit osób nie zostanie wcześniej wyczerpany)
UWAGA!!! Należy pobrać kartę zgłoszenia i dostarczyć do biura zawodów, 3 marca 2024 roku – od godz. 10:00 do 11:30 w Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce.
Przed biegiem każdy uczestnik jest zobowiązany do odebrania numeru startowego oraz dostarczenia prawidłowo wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego – pobranego ze strony https://elektronicznezapisy.pl/
Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś, ponieważ łączna liczba uczestników jest ograniczona do 300
Wspólna rozgrzewka o godz. 11:50.
Źródło: UM Wieliczka