Śmiertelny wypadek drogowy w Skomielnej Czarnej.

Śmiertelny wypadek drogowy w Skomielnej Czarnej.

2024-02-19 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Policjanci pod nadzorem Prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce wczoraj w Skomielnej Czarnej. Na drodze śmierć poniósł 18-letni mężczyzna. Policjanci apelują o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letni kierujący osobową skodą, jadąc drogą powiatową w kierunku Bogdanówki na łuku drogi w lewo, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo, a następnie w betonowy przepust melioracyjny. Na skutek uderzenia mężczyzna wypadł z samochodu i poniósł śmierć na miejscu. Dotychczas ustalono, że mieszkaniec gminy Pcim jechał sam, a w zdarzeniu nie brały udziału inne pojazdy. Do tego tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 18 lutego br., w Skomielnej Czarnej. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności wypadku.

 

Apelujemy do wszystkich kierujących o bezpieczną jazdę. Zachowajmy ostrożność i rozwagę. Przypominamy o przepisach ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może zakończyć się niestety tragicznie.

 

Źródło: KPP Myślenice