Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych z powiatu krakowskiego.

Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych z powiatu krakowskiego.

2024-01-18 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie namierzyli i zatrzymali poszukiwanego listem gończym 55-latka. Mężczyzna został skazany na karę 2 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem i posiadanie narkotyków. W miejscu jego zamieszkania kryminalni znaleźli marihuanę i metamfetaminę. 55-latek trafił do więzienia.

 

Kryminalni z powiatu krakowskiego namierzyli miejsce ukrywania się poszukiwanego listem gończym 55-latka. Mężczyzna został skazany za przestępstwa kradzieży z włamaniem i posiadanie narkotyków na karę łączną 2 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności.  

 

12 stycznia br. policjanci udali się pod ustalony adres w Krakowie, gdzie poszukiwany miał się ukrywać. W mieszkaniu zastali 55-latka będącego w ich zainteresowaniu i po potwierdzeniu jego danych osobowych zatrzymali go. W związku z przeszłością kryminalną mężczyzny, mającą związek m.in. z narkotykami, kryminalni przeszukali jego lokum, znajdując niewielkie ilości marihuany i metamfetaminy, które to kolejno zabezpieczyli.

 

55-latek został zatrzymany i przewieziony przez policjantów do zakładu karnego, gdzie spędzi wcześniej zasądzoną karę pozbawienia wolności. Odpowie też za posiadanie narkotyków, które policjanci znaleźli u niego podczas zatrzymania. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.  

 

źródło: KPP Kraków.