11 osób poszkodowanych w wypadku drogowym w Będziszynie.

11 osób poszkodowanych w wypadku drogowym w Będziszynie.

2023-09-16 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

W piątek rano, na drodze krajowej nr 75 w powiecie brzeskim doszło do wypadku drogowego w którym 11 osób zostało rannych.

15 września br., około godziny 10, na drodze krajowej nr 75 w miejscowości Będzieszyna w powiecie brzeskim  doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów, marki Toyota i Dacia. W zdarzeniu tym poszkodowanych zostało 11 osób. Wszyscy ranni zostali przetransportowani do okolicznych szpitali.. Z uwagi na to, że większość uczestników zdarzenia to obcokrajowcy i nie posługują się językiem polskim, czynności na miejscu zdarzenia były utrudnione. Na miejscu policjanci z biegłym sądowym pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Brzesku wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady, rozpytali naocznych świadków zdarzenia po to, aby w prowadzonym postępowaniu dokładnie ustalić przyczyny oraz okoliczności wypadku.

W trakcie ustaleń, do policjantów dotarła informacja, że jeden z uczestników zdarzenia, być może pod wpływem szoku, oddalił się z miejsca. Wiadomo, że mężczyzna posiada widoczne obrażenia. Policjanci wraz ze strażakami przeszukują okoliczne kompleksy leśne, drogi dojazdowe, aby odnaleźć uczestnika wypadku. Apelujemy też do wszystkich, którzy napotkają rannego mężczyznę o kontakt z brzeską Policją lub pod numer alarmowy 112.

Źródło: Małopolska Policja