Policjanci z drogówki zatrzymali poszukiwaną złodziejkę.

Policjanci z drogówki zatrzymali poszukiwaną złodziejkę.

2024-01-31 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali poszukiwaną 44-letnią mieszkankę Kęt. Kobieta zwróciła uwagę funkcjonariuszy, ponieważ kierując samochodem, rozmawiała przez telefon.

 

Wczoraj (29.01.2024) po południu policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Kęt. O godzinie 13.30 na ulicy Kościuszki do kontroli drogowej zatrzymali kierującą samochodem marki Audi, która prowadziła rozmowę telefoniczną, trzymając komórkę przy uchu. Podczas legitymowania kobiety okazało się, że 44-latka jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Tychach za kradzieże. W związku z powyższym została zatrzymana i trafiła do oświęcimskiej komendy Policji. Zatrzymana w zakładzie karnym spędzi najbliższe trzy lata.

 

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

 

Zapewniamy anonimowość.

 

Źródło: KPP Oświęcim