63-latek utonął w stawie.

63-latek utonął w stawie.

2024-01-18 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

Do tragicznego zdarzenia doszło wieczorem 15 stycznia br., kiedy to mieszkaniec gminy Miechów udał się w kierunku stawu, aby nabrać wodę do wiadra. Dzień później (16.01) w godzinach porannych w zbiorniku wodnym zostały ujawnione jego zwłoki.

16.01 br., oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Miechowie otrzymał zgłoszenie, że w stawie znajduje się ciało  63-letniego mężczyzny. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci  pod nadzorem Prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Miechowie, Państwowa Straż Pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dzień wcześniej około godz. 20:00 mężczyzna udał się w kierunku stawu z wiadrem w celu nabrania wody. W godzinach porannych 16.01 br. w stawie ujawniono jego zwłoki.

 

Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzone śledztwa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Miechowie.

 

Apelujemy o ostrożność podczas przebywania nad wodą, przypominając o niebezpieczeństwie podczas wchodzenia na zamarznięte zbiorniki wodne. Chwila nieuwagi, brak rozsądku czy wchodzenie do wody po spożyciu alkoholu  może doprowadzić do tragedii.

 

Źródło: KPP Miechów.

 

Kliknij obrazek, aby zobaczyć pełną ofertę suskiego wydawnictwa: