Trzech poszukiwanych z Kęt i Zatoru trafiło za kratki.

Trzech poszukiwanych z Kęt i Zatoru trafiło za kratki.

2023-12-29 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Policjanci w ciągu jednego dnia z „listy” poszukiwanych skreślili trzech mężczyzn. Jeden poszukiwany wpadł podczas interwencji domowej, natomiast dwaj kolejni postanowili sami zgłosić się na Policję.

 

W nocy z (27/28.12.2023) tuż przed godziną 3 policjanci z kęckiego komisariatu Policji otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury na terenie jednej z posesji w Kętach. Podczas legitymowania uczestników zdarzenia okazało się, że jeden z nich,  24 – letni mieszkaniec Kęt, jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia zastępczej kary aresztu w wymiarze 15 dni za kradzież.

 

O godzinie 10.30 do Komisariatu Policji w Zatorze zgłosił się 58 – letni mieszkaniec Przeciszowa, wiedząc, że jest osobą poszukiwaną. Mężczyzny od kilku tygodni poszukiwali policjanci na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu. Zatrzymany za kratami spędzi pół roku za przestępstwo drogowe.

 

Tuż przed południem do Komisariatu Policji w Kętach zgłosił się 31 – letni mieszkaniec Kęt. Mężczyzna od pół roku był poszukiwany przez policjantów, w związku listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Krakowie. Mężczyzna w zakładzie karnym spędzi ponad trzy lata za przestępstwa narkotykowe.

 

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.  Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

 

Zapewniamy anonimowość.

 

Źródło: KPP Oświęcim