Zapraszamy na Noworoczne Derby Myślenic!

Zapraszamy na Noworoczne Derby Myślenic!

2023-12-27 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

 

Zapraszamy na pierwsze piłkarskie emocje w nadchodzącym 2024 roku! Zgodnie z tradycją, już 1 stycznia o godzinie 13:00 zostaną rozegrane towarzyskie Noworoczne Derby Myślenic, w których piłkarze Dalinu Myślenice będą mieli okazję sprawdzić się na tle zawodników klubu Górki Myślenice. Wydarzenie organizowane jest przez Miasto i Gminę Myślenice pod patronatem burmistrza Miasta i Gminy Myślenice, Jarosława Szlachetki.

 

Noworoczne Derby Myślenic to tradycyjne i symboliczne sportowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez organizowanych na terenie Gminy Myślenice. W poprzednich latach zespół Dalinu Myślenice mierzył się z Orłem Myślenice, jednak w tym roku rękawice rzuconą przez piłkarzy z ulicy Zdrojowej postanowili podjąć zawodnicy z klubu Górki Myślenice.

 

Drużyny staną w szranki już 1 stycznia o godzinie 13:00, a mecz ten zostanie rozegrany na sztucznym boisku Sportu Myślenice przy ul. Zdrojowej 9.

 

Wszystkich pasjonatów futbolu zapraszamy do sportowego rozpoczęcia nowego roku oraz aktywnego wspierania rywalizujących zespołów. Na zebranych kibiców czeka ciepły napój oraz posiłek przygotowany przez OSP Górne Przedmieście z Myślenic.

 

Do udziału w wydarzeniu zaprasza burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka wspólnie z władzami obu klubów.

 

Źródło: UM Myślenice