Myślenicka Gala Wolontariatu.

Myślenicka Gala Wolontariatu.

2023-12-06 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

Wolontariusze z terenu Gminy Myślenice świętowali Międzynarodowy Dzień Wolontariusza podczas Myślenickiej Gali Wolontariatu. Wydarzenie zostało zorganizowane już po raz drugi przez Centrum Usług Społecznych, a tegoroczna edycja odbyła się 5 grudnia w sali bankietowej Euforia w Myślenicach.

Myślenicka Gala Wolontariatu zorganizowana przez Centrum Usług Społecznych w Myślenicach – Centrum Aktywności Lokalnej w Myślenicach była doskonałą okazją do podsumowania działań wolontariuszy z Gminy Myślenice w 2023 roku. W trakcie minionych miesięcy wolontariusze chętnie angażowali się w rozmaite inicjatywy, akcje charytatywne czy wydarzenia o charakterze kulturalnym i sportowym, wspierając organizację tych imprez.

Podczas gali dyrektor Centrum Usług Społecznych, Małgorzata Aleksandrowicz oraz burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka złożyli podziękowania wolontariuszom za niesienie pomocy potrzebującym oraz okazane wsparcie w wielu wspólnych akcjach. Szczególnie dziękowano za serce, pomoc i empatię dla uchodźców z Ukrainy, którzy mogli liczyć na gościnę i pomoc naszych wolontariuszy.

– Wszystkim wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w działania wolontariatu życzę satysfakcji i dumy z podejmowanych inicjatyw, a także zasłużonej wdzięczności ze strony osób, którym pomagacie. Składam podziękowania za Waszą bezinteresowność, empatię oraz poświęcenie wkładane w nieocenioną pracę na rzecz potrzebujących. Niech niesienie pomocy napełnia Was szczęściem, radością, a każdy dobry uczynek niech powraca do Was i daje poczucie spełnienia – powiedział podczas gali burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka.

Po zakończeniu przemówień, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka wręczył na ręce gości drobne upominki oraz myślenickie kalendarze na nadchodzący 2024 rok. 

źródło: UM Myślenice.

Więcej informacji znajdziesz na naszych partnerskich portalach (kliknij w logo):