Pijany awanturował się na stacji paliw, miał przy sobie narkotyki.

Pijany awanturował się na stacji paliw, miał przy sobie narkotyki.

2023-11-27 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zatrzymali nietrzeźwego 44 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna wszczął awanturę na stacji paliw. Jest podejrzany o posiadanie narkotyków.

W nocy z środy na czwartek (22/23.11.2023) tuż po godzinie 2 operator numeru alarmowego 112 został powiadomiony przez obsługę jednej z oświęcimskich stacji paliw o nietrzeźwym mężczyźnie, który w sposób wulgarny zaczepia personel, a na zwrócenie uwagi reaguje agresją. 


Na miejsce pojechał jeden z policyjnych patroli. Mundurowi potwierdzili fakt zakłócenia ładu i porządku publicznego, po czym podjęli próbę legitymowania agresora. Niestety mężczyzna nie chciał podać danych osobowych, więc funkcjonariusze dokonali jego zatrzymania. Mężczyzna trafił do oświęcimskiej komendy Policji. Podczas jego przeszukania funkcjonariusze ujawnili słoiczek z suszem roślinnym. Tester narkotykowy wykazał, że jest to marihuana. W trakcie dalszych czynności ustalono personalia mężczyzny, okazało się, że to 44 – latek z Oświęcimia. 


W związku z popełnionymi wykroczeniami tj. zakłócenia ładu i porządku publicznego oraz odmowę podania danych osobowych, na mężczyznę zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu, natomiast za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.
 

źródło: KPP Oświęcim.