W wypadku drogowym zginął 18-latek.

W wypadku drogowym zginął 18-latek.

2023-09-25 0 przez MalopolskaInfo24
Podziel się

W czwartek wieczorem, na drodze w Bobrownikach Wielkich, w powiecie tarnowskim, doszło do wypadku w którym zginął 18-letni kierujący a jego 15-letnia koleżanka trafiła do tarnowskiego szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

W związku z wypadkiem ze skutkiem śmiertelnym na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, w skład której weszli; prokurator, biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków komunikacyjnych, a także policjanci pionu dochodzeniowo-śledczego i technik kryminalistyki. 

Policjanci ustalili, że pojazdem opel corsa kierował 18-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, a pasażerem siedzącym z przodu była 15-letnia dziewczyna również mieszkanka powiatu tarnowskiego.

Mężczyzna posiada prawo jazdy, a pobrana krew zostanie przebadana na zawartość alkoholu i pomoże w ustaleniach okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 
Po zebraniu wszystkich śladów z miejsca wypadku, zostaną one poddane analizie w ramach prowadzonego śledztwa, które pomoże w odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania związane ze śmiercią młodego mężczyzny. 

Jeśli są osoby, które są bezpośrednimi świadkami tego wypadku lub mają wiedzę o nim, mogą powiadomić tarnowskich policjantów dzwoniąc do prowadzącego postępowanie asp. Pawła Wróbla tel. 47 831 1380 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres e-mail kmp@tarnow.policja.gov.pl 

 

za: KMP Tarnów.